Skechers Slip-on cipele Bobs Sport B Flex-Frigid Edge Bijela Dostupno u veličini za muškarce. 41,42,43,44,45,46,42 1/2,47 1/2,48 1/2. Muškarci > Obuća > Slip-on cipele Skechers
Muške Gant mokasine od brušene kože su klasična slip-on obuća koja spaja eleganciju s udobnošću nošenja. Izrađene od visokokvalitetne brušene kože, predstavljaju idealan izbor za muškarce koji cijene slobodu i stil. Unutarnja podstava od prirodne kože pridonosi udobnosti, a univerzalna smeđa boja savršeno će nadopuniti proljetne, ljetne i jesenske kombinacije.
Geox Mokasinke MONET Plava Dostupno u veličini za muškarce. 39,40,41,42,43,44,45,46. li>Geox je razvio revolucionarni potplat koji omogućuje da stopalo diše dok je vodootporan, zahvaljujući membrani s mikroporoznom strukturom: odbija znoj bez propuštanja vode.li> Muškarci > Obuća > Mokasinke Geox
BOSS mokasinke su klasična muška obuća koja spaja profinjen stil s neusporedivom udobnošću nošenja. Izrađene od velura, savršen su izbor za muškarce koji cijene eleganciju i slobodu. Ovaj model savršeno će nadopuniti poslovne, smart casual i elegantne kombinacije te je idealan za toplije mjesece u godini.
BOSS mokasinke su muška slip-on obuća koja savršeno spaja klasičnu estetiku s nenadmašnom udobnošću nošenja. Izrađene od brušene kože, izgledaju iznimno elegantno, a njihova lagana konstrukcija pruža slobodu kretanja. Idealan su odabir za ležerne i smart casual stilove, savršene za proljetne i ljetne mjesece.
Mokasinke iz kolekcije AllSaints izrađene od brušene kože. Model s kožnim umetkom, koji zahvaljujući prirodnim porama sprječava trenje, grebanje i pojavu neugodnog mirisa.
Pellet Mokasinke Nere Bež Dostupno u veličini za muškarce. 40,41,42,43,44,45,46. Pellet je veliki francuski brand, rođen u Vienne 1860. Od svog nastanka, muškarcima nudi vrhunske predmete od visokokvalitetne kože. Uložak koji se može izvaditi Muškarci > Obuća > Mokasinke Pellet
Pellet Slip-on cipele LUCIUS Kaki Dostupno u veličini za muškarce. 39,40,41,42,43,44,45,46. Uložak koji se može izvaditi za prilagodljivu udobnost Muškarci > Obuća > Slip-on cipele Pellet
Pellet Mokasinke CADOR Crna Dostupno u veličini za muškarce. 39,41,42,43,44. Uložak koji se može izvaditi za prilagodljivu udobnost Muškarci > Obuća > Mokasinke Pellet
Mokasinke iz kolekcije PS Paul Smith izrađene od brušene kože. Model s kožnom unutrašnjošću koja je udobna za stopalo i sprječava žuljeve i pojavu neugodnog mirisa.