Columbia Kratke jakne Chaqueta Mujer Modèle Sienna Hill Quilted Jacket Crna Dostupno u veličini za žene. EU S,EU M,EU L,EU XL. Žene > Odjeća > Kratke jakne Columbia
Jakna iz kolekcije Armani Exchange. Model s toplom podstavom, izrađen od tkanine bez uzorka. Prošiveni model sa sintetičkom izolacijom koja će pružiti dodatnu udobnost na nižim temperaturama.
Jakna iz kolekcije Marc O'Polo. Model sa srednje toplom podstavom, izrađen od tkanine bez uzorka. Prošiveni model sa sintetičkom izolacijom koja će pružiti dodatnu udobnost na nižim temperaturama.
Peak Mountain Kratke jakne Blouson polaire APONY Crna Dostupno u veličini za žene. EU XXL,EU S,EU M,EU L,EU XL. Žene > Odjeća > Kratke jakne Peak Mountain
Kupite Vjetrovka The North Face W Ridgelite Futurefleece Wind Jacket TNF Black M u cijeni od 200 € iz Footshopa. Brand The North Face Boja: TNF Black Veličina: M | Crna
Jakna iz kolekcije Colmar. Model za prijelazno razdoblje, izrađen od tkanine bez uzorka. Prošiveni model s punjenjem od prirodnog paperja i perja jamči visoku razinu izolacije od hladnoće.
Emporio Armani EA7 Kratke jakne TRAIN LOGO SERIES T-TOP FZ CRYSTAL 7W000178 Crna Dostupno u veličini za žene. EU S,EU M,EU L,EU XL. Žene > Odjeća > Kratke jakne Emporio Armani EA7
Jakna iz kolekcije MAX&Co. Model s toplom podstavom, izrađen od materijala s aplikacijom. Model sa sintetičkom izolacijom koja će pružiti dodatnu udobnost na nižim temperaturama. | Crna
Jakna iz kolekcije Armani Exchange. Model s toplom podstavom, izrađen od tkanine bez uzorka. Prošiveni model s punjenjem od prirodnog paperja i perja jamči visoku razinu izolacije od hladnoće.
Dizajn: Red gumba, Spušteni ovratnik, Džep na prsima; Vrsta zatvaranja: Zatvaranje na gumbe; Podstava: Bez punjenja; Materijal: Pamuk; Dodaci: Uzorak preko cijele površine, Stabilan prihvat; Kroj: Normalni kroj
Jakna iz kolekcije BOSS. Model sa srednje toplom podstavom, izrađen od prirodne kože. Model sa sintetičkom izolacijom koja će pružiti dodatnu udobnost na nižim temperaturama.
Jakna iz kolekcije Liu Jo. Model s toplom podstavom, izrađen od materijala bez uzorka. Prošiveni model s punjenjem od prirodnog paperja i perja jamči visoku razinu izolacije od hladnoće.
Jakna iz kolekcije Save The Duck. Model izrađen od materijala bez uzorka sa sintetičkom izolacijom, koja će pružiti dodatnu udobnost na nižim temperaturama.
- Model bez kopčanja.
- Kroj rukava sa spuštenom linijom ramena osigurava pokretljivost.
- Široki kroj za potpunu slobodu kretanja.
- Model bez toplinske izolacije, bez podstave.
- Duljina rukava (mjereno od ovratnika): 72 cm.
- Duljina: 44 cm.
- Širina ispod pazuha: 63 cm.
- Dimenzije navedene za veličinu: S.